Známe budoucnost… je v předplatném!

Jsme průkopníci nakupů bez starostí. Představujeme budoucnost předplatného. Přinášíme revoluci v předplacených nákupech.

O Předplatit

Jsme si jistí, že předplatné je nejlepší obchodní model na světe.
Však si to představte. Jednou objednáte a pak už se jen těšíte z pravidelných zásilek. Ať už se jedná o noviny, časopisy, knihy nebo i čokolády, limonády, vitamíny a další skvělé věci. Proto jsme se rozhodli zbořit všechny překážky, které dosud bránily rozšíření předplatného na veškeré druhy zboží, ale i služeb. Ano! Čtete dobře. Nyní vám umíme nabídnout i předplatné služeb jako je například čistírna, tenis nebo i divadlo.
Naším cílem je zprostředkovat Vám skvělou první zkušenost s předplatným. Vytváříme pro Vás jedinečnou nákupní galerii s prověřenými produkty a výhodnými balíčky, které spolehlivě dorazí až k Vám domů. Starosti s opakovanými nákupy můžete hodit za hlavu! Jsme tu my – Předplatit.cz!

Pokud přes nás chcete prodávat, ukážeme Vám, jak je to jednoduché

Vytvořili jsme, jedinečnou platformu pro malé i velké firmy, podnikatele a živnostníky. Díky předplatnému můžete lépe kontrolovat své cash-flow i koordinovat stav zásob. Opakovanými odběry zboží, realizovanými přes náš systém předplatit.cz, získáváte širokou základnu loajálních zákazníků.

Přidejte se k nám :)
Vaše Předplatit.cz


PrePay s.r.o. (provozovatel webu predplatit.cz)
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ 05152941
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 259059.