Voňavý domov

Přírodní složení

Ostatní

Voňavý domov

Voňavý domov

Přírodní složení

Ostatní

Přírodní osvěžovače od rodinné české firmy libebit, která se specializuje na ruční výrobu kvalitní a zdravé kosmetiky a drogerie. 
Všechny produkty jsou vyrobeny ručně s důrazem na kvalitu surovin i zpracování. Mají neotřelý design, příjemnou...

Voňavý domov – naše nabídka

Voňavý domov
Voňavý domov
Balení tří přírodních ručně vyrobených osvěžovačů vzduchu pro váš domov nebo kancelář.
  • V dalším kroku si zvolte 3 své vůně
  • Objem 3 x 200 ml
  • Obsahuje rostlinné esenciální oleje
  • Detailní popis

Voňavý domov

Přírodní osvěžovače od rodinné české firmy libebit, která se specializuje na ruční výrobu kvalitní a zdravé kosmetiky a drogerie. 
Všechny produkty jsou vyrobeny ručně s důrazem na kvalitu surovin i zpracování. Mají neotřelý design, příjemnou vůni a skvělé složení. 

K aromatizování jsou používány čistě přírodní rostlinné silice, které mají blahodárný vliv na vaše smysly a mají rozličné aromaterapeutické účinky.

Přírodní osvěžovače vzduchu a textilu poslouží k osvěžení a provonění vzduchu bytových prostor, kuchyní, kanceláří, ordinací, aut, WC, koupelen, šatníků a skříní atp..

Použití: pomocí rozprašovače rozptylte do prostoru nebo naneste na bytové textilie (závěsy, záclony, sedací soupravy, lůžkoviny...)
Objem všech rozprašovačů je 200 ml.

Naše nabídka:
Možnost zvolit předplatné - Jednou za 3 měsíce obdržíte 3 kusy vybraného osvěžovače.

Geránium - Obsahuje silice z Geránia. Harmonizující vůně, uklidní při výkyvech nálad a stresu. Dokáže povzbudit, napomůže soustředění. Ideální při přípravě na důležité jednání či. zkoušku. 
Bylinný repelentní - Obsahuje silice středomořských bylin. Repelentní účinek, pro milovníky zelených vůní. Náš tip: využijete při výskytu vší ve školách a školkách používejte preventivně nastříkáním na hřeben, kterým ihned vlasy pročešte.
Mandarinka - Obsahuje silice mandarinky. Sladká a jemná uvolňující vůně vhodná i pro děti. Tlumí hyperaktivitu, stres, úzkost, napomáhá klidnému usínání. Náš tip: Skvělá i do auta proti nevolnosti.
Jehličí - Obsahuje silice jehličnanů a citrusových plodů, navozuje atmosféru pro relaxaci a pohodu. 
Adventní - Obsahuje přírodní silice několika druhů koření a citrusových plodů. Tradiční hřejivá vůně Vánoc. Navozuje sváteční atmosféru.
Levandule - Obsahuje levandulovou silici s dotekem bergamotu. Navozuje atmosféru pro pohodu a odpočinek. 
Litsea cubeba - Obsahuje silice z litsea cubeba a směsi citrusů. Podporuje koncentraci a mírní kinetózu během cesty autem.

 

Všechny domácí osvěžovače vzduchu sama paní majitelka vymýšlí, zkouší na sobě, své rodině a blízkých. Jsou tedy ověřené a prověřené těmi nejpovolanějšími.
Produkty i jejich výrobce splňují příslušné legislativní náležitosti.
 

Mohlo by vás také zajímat

Nikdy nekončící svěží vůně pro vaše auto

od 169,00

199,00

Láhve pro výrobu léčivé vodíkové vody, které ocení sportovci i vyznavači zdravého životního stylu.

od 400,00

Čistě přírodní esenciální oleje k provonění vaší domácnosti.

od 137,50

153,00