VINNÝ BOX

To nejlepší z vinařství Vajbar

Alkohol | Víno

VINNÝ BOX

VINNÝ BOX

To nejlepší z vinařství Vajbar

Alkohol | Víno

Buďte jako králové a královny. Dopřejte si ten nejlepší chuťový zážitek od Vinařství Vajbar, které je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. 

Spolu s vinařstvím jsme pro vás sestavili Vinný BOX těch nejlepších a chuťově nejdokonalejších...

VINNÝ BOX – naše nabídka

Vinný Box
Vinný Box
Nejlepší vína z vinařství Vajbar až k vám domů.
  • 2 x bílé, 2 x červené, 1 x rosé, 1 x frizzante ( 6 x 0, 75 ml)
  • Doručení jednou za měsíc
  • Vína prvotřídní kvality
  • Detailní popis

VINNÝ BOX

Buďte jako králové a královny. Dopřejte si ten nejlepší chuťový zážitek od Vinařství Vajbar, které je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. 

Spolu s vinařstvím jsme pro vás sestavili Vinný BOX těch nejlepších a chuťově nejdokonalejších vín, která pozvednou každou oslavu, událost nebo jen udělají krásný večer se sklenkou v ruce. 

A co je na tom všem nejlepší? Že vám tato skvělá vína nikdy nedojdou. Každý měsíc, pravidelně, můžete očekávat zásilku plnou nekonečných chuťových zážitků a pohodových chvil.

A na čem si pochutnáte:

Tramín červený, výběr z hroznů 2019
Polosladké víno má sytě zlatou barvu s bohatou a komplexní vůní. Ucítíte šeřík, bílé růže i svěží citrusy a kvetoucí pomerančovník v závěru. Má plnou a bohatou chuť, která je příjemně kořenitá, s celým košem letního ovoce. Marmeládově nasládlá, s dlouhým teplým závěrem s pomerančovou marmeládou.

Ryzlink vlašský - TERROIR PÁLAVA, výběr z hroznů 2019
Suché víno se svítivě žlutou barvou. Vůni dominuje  jitrocelový sirup, akátový a piniový med.  Velmi výrazná minerální stopa, za kterou přichází medový meloun a meloun Galia. Chuť má zprvu medové tóny s praženými oříšky, poté nastupují pikantní traviny a koření. Velmi šťavnatý dlouhý závěr patří minerálům a citrusům – od limety přes mandarinku po grep.

Cabernet Moravia rosé, kabinetní víno 2018 
Polosuché víno se světle fialkovou barvou. Má pikantní a výraznou vůni s projevem ostružinových a malinových listů. Ve druhé vlně ucítíte lineckou marmeládu a černorybízový kompot. Chuť je plná,  široká a pikantní. Zprvu je nasládlá po marmeládě z lesního ovoce, poté se osvěžuje a lehce vysušuje červeným rybízem a krvavým grepem.

André, pozdní sběr 2018
Suché víno se sytě ostružinovou barvou. Má bohatou , plnou a koncentrovanou vůni. Najdeme v ní moruše, borůvkový kompot, rybíz a pikantní tóny ostružinových listů. 
Má živou a plnou chuť, která je přitom však plně ovocná v tónech višní a červeného rybízu, přidávají se pikantní tóny brusinek a černého rybízu v dlouhém závěru.

Frankovka, výběr z hroznů 2018
Suché víno se sytě rubínovou barvou. Ve vůni najdeme moruše, borůvkový kompot, lineckou marmeládu, 80% čokoládu i jemné stopy kůže. V závěru decentní pikantní tóny černorybízových listů. Chuť je hladká a plná, přitom však jemně ovocná v tónech višní i linecké marmelády, přidávají se pikantní tóny brusinek a sladké tříslo v dlouhém závěru.

Irsai Oliver frizzante, jakostní perlivé víno 2019
Plosladké perlivé víno se světle žlutou barvou. Má velmi bohatou vůni s tóny kvetoucích pomerančovníků, letního ovoce, jemného koření. V závěru cítíte meloun Galia a meruňky.
Chuť je hladká, mazlivá a už od počátku nasládlá. Najdeme v ní medový meloun, červený pomeranč a pomelo, v dlouhém závěru příjemné tóny limetové marmelády.

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Kvalitní ověřené víno

od 380,00

500,00

Poznávejte vína s nejlepším českým sommeliérem. Klasický výběr ocení začínající i pokročilejší milovníci vína.

od 750,00

848,00

Unikátní koncept poznávání světa vína

od 800,00

1 590,00