Vermione

ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY

Péče o tělo

Vermione

Vermione

ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY

Péče o tělo

Přípravky Vermione jsou unikátní české krémy s bioaktivních enzymy.  Mají ojedinělou recepturu, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal a díky tomu umí řešit široké spektrum kožních problémů. 

Patentovaná receptura...

Vermione – naše nabídka

VERMIONE ALFA
VERMIONE ALFA
Hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy / 50 ml
 • Pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé
 • Zlepšuje prokrvení pokožky a urychluje regeneraci povrchových tkáňových onemocnění
 • Dobře působí na nehtové mykózy a kožní plísně
VERMIONE BETA
VERMIONE BETA
Regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymy / 50 ml
 • Určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou, promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení
 • Pozitivně působí na strie nejen v těhotenství
 • Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně
VERMIONE GEL
VERMIONE GEL
Antiseptický a vysušující gel s bioaktivními enzymy / 50 ml
 • Určeno pro zlepšení stavu pokožky při výskytu oparů a akné
 • Gel je vhodný na mokvající zranění, které je nutné gelem vysušovat, například popáleniny
 • Pečuje o aknózní a mastnou pleť. Zklidňuje pleť a pokožku po holení
VERMIONE HA35+
VERMIONE HA35+
Revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy / 50 ml
 • Obsahuje vysoký podíl kyseliny hyaluronové, protivráskový komplex vitamínu E a kolagenu
 • Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek
 • Zlepšuje celkový vzhled pleti, má vyživující a revitalizující účinky
VERMIONE MILK
VERMIONE MILK
Ochranné a vyživující mléko s bioaktivními enzymy / 50 ml
 • Vhodné na ekzémy, lupénku a dětskou dermatitidu
 • Mléko je určeno na dětské ekzémy, opruzeniny a dermatitidy
 • Na pokožce vytváří účinný celodenní ochranný filtr, který ji ulevuje od svědění, pálení a chrání ji před popraskáním a vysycháním
VERMIONE MILK XXL
VERMIONE MILK XXL
Ochranné a vyživující mléko s bioaktivními enzymy / 150 ml
 • Vhodné na ekzémy, lupénku a dětskou dermatitidu
 • Mléko je určeno na dětské ekzémy, opruzeniny a dermatitidy
 • Na pokožce vytváří účinný celodenní ochranný filtr, který ji ulevuje od svědění, pálení a chrání ji před popraskáním a vysycháním
VERMIONE STRONG
VERMIONE STRONG
Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy / 50 ml
 • Určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky
 • Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé
 • Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány
VERMIONE STRONG XXL
VERMIONE STRONG XXL
Korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy / 150 ml
 • Určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky
 • Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé
 • Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány
 • Detailní popis

Vermione

Přípravky Vermione jsou unikátní české krémy s bioaktivních enzymy.  Mají ojedinělou recepturu, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal a díky tomu umí řešit široké spektrum kožních problémů

Patentovaná receptura vznikla v hlavách českých vědců, kteří prokázali účinnost enzymů na lidskou pokožku. Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou tkání se aktivují. Proces enzymů je známý pro vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymů. Dále dodávají potřebné vitamíny a posilují imunitu pokožky

Technologie výroby přípravků Vermione je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které si zachovávají svou stabilitu a mají velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.

Krémy, z kterých můžete vybírat:

VERMIONE ALFA 50 ml
Hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními ENZYMY. Pomáhá vyhlazovat vrásky. Poskytuje optimální hydrataci vysušené pleti. Efektivně koriguje červené žilky, pigmentové skvrny a rosaceu. Působením hluboko do tkáně zlepšuje prokrvení pokožky a urychluje regeneraci povrchových tkáňových onemocnění. Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione BETA, jako denní a noční krém.

VERMIONE BETA 50 ml
Přírodní krém je díky účinné látce (8%) určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou. Postižená místa ekzémy a lupénkou promašťuje, ulevuje od svědění, pálení a šupení. Na povrchu pokožky nezůstanete mastní, obsažený masťový základ se ihned po aplikaci dostává hluboko do kožní tkáně a tím nastává promaštění postižených míst nejen na povrchu pokožky. V případě, že jsou ložiska suchá, popraskaná se sklonem ke krvácení je doporučeno kombinovat s krémem Vermione STRONG. Doporučení: Kombinovat s krémem Vermione ALFA, jako denní a noční krém. Pozitivně působí na strie nejen v těhotenství.

VERMIONE STRONG 50 ml / VERMIONE STRONG XXL 150 ml
Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky. Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá. Je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány. Vzhledem ke svému složení funguje antisepticky, bojuje proti vzniku infekce. Vyvolává granulaci při tvorbě nové tkáně, čímž zároveň rozpouští tkáň nekrotickou. Z tohoto důvodu je krém vhodný na křečové žíly. Vhodné kombinovat s krémem Vermione BETA k promaštění postižených ložisek.

VERMIONE GEL 50 ml
Aplikace na akné: Lokálně, či na celý obličej. Vermione GEL má sklon k vysušování, z tohoto důvodu je důležité následně pleť ošetřit krémem Vermione ALFA, či krémem Vermione BETA dle typu pleti. Při výskytu oparu v jakémkoliv stádiu se osvědčuje nanášení Vermione Gelu několikrát denně. Upozornění: Po aplikaci je možné zhoršení stavu cca po dobu jednoho dne. Aktivuje se enzymatický proces, který je způsoben působením z nejspodnější vrstvy kožní tkáně na povrch pokožky. Složením je podpořen zklidňující a antiseptický účinek, v závislosti na hydrataci pokožky doprovázeným chladivým pocitem. Nedochází však k promašťování pokožky ani k jejímu převlhčení. Naopak je účinkem enzymů zabráněno tvorbě puchýřků či otoků. Přítomnost lysoxinu a ostatních aktivních látek zajišťuje účinné potlačení projevů herpesu a akné. Gel je gynekology doporučován na vnější pohlavní orgány při výskytu kvasinkových onemocnění, vaginálních oparů a mykóz. Aplikuje se na poševní vchod, či při větších zánětech zavedením pomocí tamponu přímo na sliznici.

VERMIONE HA35+ 50 ml
Obsahuje vysoký podíl kyseliny hyaluronové, protivráskový komplex vitamínu E a kolagenu. Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť a pokožku k produkci vlastního kolagenu. Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti. Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť a pokožku k produkci vlastního kolagenu. Vhodný pro všechny typy pleti a věkové kategorie od 35 let. 

VERMIONE MILK 50 ml / VERMIONE MILK XXL 150 ml
Snadno roztíratelné a vstřebatelné Vermione mléko je určeno pro jemnou, citlivou, namáhanou a dětskou pokožku. Vermione mléko s obsahem účinné látky (5%) je vhodné aplikovat na postižená místa EKZÉMY a LUPÉNKOU. Mléko je určeno na dětské ekzémy, opruzeniny a dermatitidy. Velmi oblíbené jako ochrana pokožky před vstupem do bazénu a s tím spojené alergické reakce na chlór. Vhodné pro všechny typy a na dětskou pokožku již od narození.
 

Mohlo by vás také zajímat

České krémy pro rychlé a dlouhotrvající zlepšení pokožky s bércovými vředy.

od 710,00

1 430,00

Krémy pro efektivní léčbu lupénky.

od 690,00

999,00