Royal T - Stick

Čaje, které jsou trendy

Nápoje | Čaj

Royal T - Stick

Royal T - Stick

Čaje, které jsou trendy

Nápoje | Čaj

V jednoduchosti je síla. Můžete zapomenout na klasické sáčky, shánění se po lžičce. Rychleji už to nejde. Royal T-Stick vám nabízí nejkvalitnější čaje a jedinečné balení - čaj a míchátko v jednom. Krásný designový dárek, nezbytná výbava do kanceláře,...

Royal T - Stick – naše nabídka

Royal T- Stick MIX malé
Royal T- Stick MIX malé
Mix kvalitní čajů různých druhů a chutí v praktické tyčince.
  • 2 x 30 kusů tyčinek
  • Earl Grey, High Tea, Green Tea, Moroccan Mint Green Tea, Rooibos,
  • Lesní ovoce, Citron, Pomeranč, Jahoda, Broskev
  • Detailní popis

Royal T - Stick

V jednoduchosti je síla. Můžete zapomenout na klasické sáčky, shánění se po lžičce. Rychleji už to nejde. Royal T-Stick vám nabízí nejkvalitnější čaje a jedinečné balení - čaj a míchátko v jednom. Krásný designový dárek, nezbytná výbava do kanceláře, příjemná vychytávka při cestách. Rozbalíte, vložíte do hrnku, zalijete horkou vodou a zamícháte. Každý čajový milovník ocení chuť i kvalitu zpracování sypaného čaje.

 

Balíčky, které nabízíme:

2x Royal T- Stick Balíček Mix chutí30 x 1,9 g - Earl Grey (černý čaj), High Tea (černý indický čaj silné chuti), Green Tea, Moroccan Mint Green Tea (zelený čaj s mátovým aroma), Rooibos, Lesní ovoce (černý čaj s ovocnou chutí), Citron (černý čaj s citronovým aroma), Pomeranč (černý čaj s pomerančovým aroma), Jahoda (černý čaj s jahodovým aroma), Broskev (černý čaj s broskvovým aroma).

 

Doporučená příprava: T-Stick držte za konec s logem. Vložte do hrnu s vodou a míchejte. Doba louhování je 2-3 minuty. Vyjměte, oklepejte přebytek vody a otočte směrem vzhůru abyste zabránili pokapání. Idelání objem hrnku je 0,25 ml.