Royal T - Stick

Čaje, které jsou trendy

Nápoje | Čaj

Royal T - Stick

Royal T - Stick

Čaje, které jsou trendy

Nápoje | Čaj

V jednoduchosti je síla. Můžete zapomenout na klasické sáčky, shánění se po lžičce. Rychleji už to nejde. Royal T-Stick vám nabízí nejkvalitnější čaje a jedinečné balení - čaj a míchátko v jednom. Krásný designový dárek, nezbytná výbava do kanceláře,...

nelze objednat
  • Detailní popis

Royal T - Stick

V jednoduchosti je síla. Můžete zapomenout na klasické sáčky, shánění se po lžičce. Rychleji už to nejde. Royal T-Stick vám nabízí nejkvalitnější čaje a jedinečné balení - čaj a míchátko v jednom. Krásný designový dárek, nezbytná výbava do kanceláře, příjemná vychytávka při cestách. Rozbalíte, vložíte do hrnku, zalijete horkou vodou a zamícháte. Každý čajový milovník ocení chuť i kvalitu zpracování sypaného čaje.

 

Balíčky, které nabízíme:

2x Royal T- Stick Balíček Mix chutí30 x 1,9 g - Earl Grey (černý čaj), High Tea (černý indický čaj silné chuti), Green Tea, Moroccan Mint Green Tea (zelený čaj s mátovým aroma), Rooibos, Lesní ovoce (černý čaj s ovocnou chutí), Citron (černý čaj s citronovým aroma), Pomeranč (černý čaj s pomerančovým aroma), Jahoda (černý čaj s jahodovým aroma), Broskev (černý čaj s broskvovým aroma).

 

Doporučená příprava: T-Stick držte za konec s logem. Vložte do hrnu s vodou a míchejte. Doba louhování je 2-3 minuty. Vyjměte, oklepejte přebytek vody a otočte směrem vzhůru abyste zabránili pokapání. Idelání objem hrnku je 0,25 ml.

Mohlo by vás také zajímat

Každý měsíc exkluzivní čaje nejvyšší kvality s popisem i návodem na přípravu.

od 491,67

540,00

Uvařte si voňavý bylinkový čaj plný zdraví, který zahřeje a zvedne náladu.

od 85,00

185,00

Dopřejte si kvalitní porcovaný čaj a sladký netradiční BIO med.

od 310,00

378,00