Netiket

Soutěžte chytře!

Ostatní

Netiket

Netiket

Soutěžte chytře!

Ostatní

Kupte si Netiket, získejte originální autorské dílo, vyhrajte zajímavou sumu peněz, podpořte charitativní projekt. Tolik parády najednou.

Netiket je výsledkem internetového projektu, který dokázal propojit umění, přímou podporu charitativních...

Netiket – naše nabídka

Netiket
Netiket
Nesázejte! Soutěžte chytře!
  • Pořiďte si Netiket od známého autora z limitované edice
  • Soutěžte každý měsíc o finanční výhru
  • Podpořte každý měsíc jeden záslužný projekt
  • Detailní popis

Netiket

Kupte si Netiket, získejte originální autorské dílo, vyhrajte zajímavou sumu peněz, podpořte charitativní projekt. Tolik parády najednou.

Netiket je výsledkem internetového projektu, který dokázal propojit umění, přímou podporu charitativních projektů a soutěž o finanční výhru každý měsíc. 
Projekt samotný i jeho fungování je naprosto transparetní. Spojení touhy po výjimečném produktu a peněžité výhře s radostí z pomoci potřebným je totiž nejlepší kombinací. 30 % výdělku z prodaných Netiketů je na konci měsíce předáno přímo pečlivě vybranému charitativnímu projektu. Každý měsíc je vybírán jiný projekt.

Každý kdo si koupí Netiket je automaticky zařazen jako soutěžící do spotřebitelské soutěže o finanční výhru, jejíž výši ovlivňuje počet kupujících v daném měsíci. Výhra se rovná výši finanční pomoci charitativnímu projektu. Výše výhry i podpory však může být v každém měsíci maximálně 300 000 Kč.

O výhře je každý měsíc informován výherce emailem. Ostatní účastnící dostanou zprávu, že byl vylosován výherce, a shrnutím výše podpory pro vybraný projekt a výhry v aktuálním měsíci. 
Díky obrovské pomoci, kterou spolu každý měsíc realizujeme, může mít radost každý. Všem zůstává Netiket = unikátní dílo z limitované edice.
Určení výherce probíhá náhodným tipem vždy zaznamenaným online.

Co je Netiket?

Netiket je autorské dílo od umělce, který daný měsíc projekt Neloterie podpořil. 
V nabídce je pouze jeden měsíc. Jde tedy o limitovanou sérii. Počet je závislý na počtu zájemců v daném měsíci. Každý Netiket je po nákupu vydán na jméno kupujícího, které je zobrazeno na jeho zadní straně. 

Jak Netiket obdržíte?

Předplatitelům dorazí Netiket každý měsíc poštou již vytištěný. Netiket si můžete zařadit do sbírky nebo pověsit jako jedinečnou dekoraci na zeď mezi obrázky. Je jen na vás, jak s Netiketem naložíte. Staňte se jedním z mála majitelů vzácného díla, které dělá radost i pomáhá.
 

Mohlo by vás také zajímat

Nikdy nekončící svěží vůně pro vaše auto

od 169,00

199,00

Láhve pro výrobu léčivé vodíkové vody, které ocení sportovci i vyznavači zdravého životního stylu.

od 400,00

Čistě přírodní esenciální oleje k provonění vaší domácnosti.

od 137,50

153,00