Naučné hry

Učíme se hrou

Hračky

Naučné hry

Naučné hry

Učíme se hrou

Hračky

Pojďme si s dětmi hrát, nabídněme jim nové podněty k zábavě i vzdělání. 

Přinášíme vám unikátní soubor naučných her, které mají smysl a užitek. Každé dva měsíce se můžete vy i vaše ratolesti těšit na novou hru, která bude podporovat logické...

Naučné hry – naše nabídka

Naučné hry
Naučné hry
Zábavné učení pro všechny předškoláky.
  • Jednou za dva měsíce jedna naučná hra
  • Hry jsou zasílány dle seznamu v detailním popisu
  • Pokud si předplatíte celý rok, obdržíte postupně všech 6 her
  • Detailní popis

Naučné hry

Pojďme si s dětmi hrát, nabídněme jim nové podněty k zábavě i vzdělání. 

Přinášíme vám unikátní soubor naučných her, které mají smysl a užitek. Každé dva měsíce se můžete vy i vaše ratolesti těšit na novou hru, která bude podporovat logické uvažování, zlepší dětské vyjadřování, výslovnost a slovní zásobu. Budete se učit hodiny, vyprávět si příběhy, trénovat psaní i počítání. Zábavnou formou si procvičíte vše, co by měl každý předškolák znát. Hry jsou vhodné pro děti od 4 do 7 let.
 

Na co se můžete každé dva měsíce těšit?

  • Na jednu hru z níže uvedených možností
  • Pokud si předplatíte celý rok, obdržíte postupně celou sestavu her

 

Jaké naučné hry budou postupně zaslány?

Hra školou - Příběhy : Naučte své děti poznat časové posloupnosti v příbězích, logicky uvažovat, pozorovat a zdokonalit schopnost mluvit a popisovat. Děti skládají destičky s příběhy, aby na sebe navazovaly. Hra získala ocenění Hračka roku 2018 - 3. místo.

Hra školou - Správný čas: Zábavná forma poznávání hodin. Děti přiřazují kartičky ke správnému času. Tvar dílku puzzle je pro ně zároveň nápovědou. Hra rozvíjí pozorovací a kombinační schopnosti, trénuje postřeh a pomáhá rozeznávat čas. Hra získala ocenění Hračka roku 2018 - 3. místo.

Hra školou - Skládej lidské tělo: Hra rozvíjí slovní zásobu a paměť. Pomocí puzzle kartiček učíte děti rozpoznávat kde jsou různé části těla a správně je pojmenovat. Zapojit se může více dětských hráčů, je tedy vhodná i pro školky. Děti přirozeně rozvíjí  logické uvažování a kombinační schopnosti. Hra získala ocenění Hračka roku 2018 - 3. místo.

Psaní a mazání 2 - Čísla: Jednoduché početní kvízy, které děti kreslením po předloze naučí správné tvary čísel. Děti trénují správné držení pera, počítání, manuální zručnost, soustředění, logické myšlení a postřeh. Texty lze opakovaně mazat.

Psaní a mazání 1 - Písmenka: Hra se skládá z naučných motivů a zadání na tabulkách s mazacím fixem. Kreslením po předloze naučíte děti tvary písmen, u kterých se nachází i obrázky, které napomáhají při výuce čtení. Dítě zdokonaluje manuální zručnost a správné držení pera.

Magnetické číslice na lednici: Číslice jde připevnit na jakýkoliv kovový povrch. V balení najdete 100 dílků číslic a znaků. Společně můžete odečítat, sčítat, dělit  i násobit.