Pokud se vás někdo zeptá: „A doma to znáte?“ a vaše odpověď zní: „Pořád ne dost“, je tu pro vás časopis NaCestu. Pokud chcete vědět, co je kde v naší zemi ještě „neobjeveného“ a rádi se na zajímavá a dosud málo navštěvovaná místa Čech, Moravy...

NaCestu – naše nabídka

NaCestu
NaCestu
Nejnovější a nejzajímavější historické i přírodní lokality ČR.
 • Vychází 10 x v roce
 • Tipy na výlet od týmu znalců regionů
 • Za neznámou přírodou i historií Česka
NACESTU digitál
NACESTU digitál
Časopis, který vás provede nejzajímavějšími lokalitami ČR.
 • Vychází 10 x v roce
 • Historie i přírodní krásy Čech
 • Tipy na výlety, zajímavé poznatky
 • Detailní popis

NaCestu

Pokud se vás někdo zeptá: „A doma to znáte?“ a vaše odpověď zní: „Pořád ne dost“, je tu pro vás časopis NaCestu. Pokud chcete vědět, co je kde v naší zemi ještě „neobjeveného“ a rádi se na zajímavá a dosud málo navštěvovaná místa Čech, Moravy a Slezska vypravíte podívat, ale i pokud se jen zajímáte o krásná místa své vlasti a rádi čtete, bude časopis NaCestu pro vás ten pravý.

Na své si přijdou i učitelé vlastivědy, zeměpisu, dějepisu a přírodopisu pro aktualizaci výuky a jako zdroj podkladů pro práci žáků a studentů, organizátoři zájezdů a výletů po Česku, ale třeba i rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti znaly svoji vlast.

Desetkrát ročně vám časopis přináší novinky o přírodních, historických, technických i kulturních zajímavostech Čech, Moravy a Slezska, které v průvodcích nenajdete. Zároveň získáte potřebné informace, když se budete chtít za těmito zajímavostmi vydat – ať už pěšky, na kole, na běžkách či lodi, nebo dokonce i na vozíčku nebo s kočárkem. Tým téměř čtyřiceti regionalistů, pokrývající celou ČR, vás bude pravidelně informovat o tom nejzajímavějším a nejnovějším z míst, kde působí.

Bavit vás jistě bude oblíbená rubrika Toulky s Toulavou kamerou. Členy týmu časopisu je i „psavá“ část tvůrců televizního pořadu Toulavá kamera České televize. Články od nich, které vznikají souběžně s natáčením reportáží, najdete v každém čísle časopisu NaCestu.
 

Některé rubriky:

 • Toulky s Toulavou kamerou
 • Na cestu po…– v každém čísle sada rozsáhlejších článků z několika krajů ČR
 • Žhavé novinky – kratší články o nově dokončených či zpřístupněných naučných stezkách, expozicích, památkách, rozhlednách a dalších zajímavostech, které jste určitě ještě neviděli
 • Poznávací soutěž o dárky
 • Vychází 10 čísel ročně - První číslo ročníku vychází už před vánoci

 

Tým tvůrců NaCestu v čele s šéfredaktorkou Svatavou Pátkovou (zároveň tvůrkyní více než 350 reportáží pořadu Toulavá kamera ČT) od začátku vycházení každoročně získává prestižní ocenění za kvalitu vlastivědného publikování v soutěži PRIX NON PEREANT, pořádané Syndikátem novinářů a Pro Bohemia a zaštítěné Ministerstvem kultury ČR.

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Strhující pohled na naši planetu Zemi, která vás uchvátí svou krásou.

od 70,79

99,00

Časopis pro aktivní turisty.

od 60,00

Časopis jen o cestování

od 38,63

69,00