Pokud se vás někdo zeptá: „A doma to znáte?“ a vaše odpověď zní: „Pořád ne dost“, je tu pro vás časopis NaCestu. Pokud chcete vědět, co je kde v naší zemi ještě „neobjeveného“ a rádi se na zajímavá a dosud málo navštěvovaná místa Čech, Moravy...

NaCestu – naše nabídka

NaCestu
NaCestu
Všechny kusy zdarma jsou již bohužel rozdány
NACESTU digitál
NACESTU digitál
Časopis, který vás provede nejzajímavějšími lokalitami ČR.
  • Vychází 10 x v roce
  • Historie i přírodní krásy Čech
  • Tipy na výlety, zajímavé poznatky
  • Detailní popis

NaCestu

Pokud se vás někdo zeptá: „A doma to znáte?“ a vaše odpověď zní: „Pořád ne dost“, je tu pro vás časopis NaCestu. Pokud chcete vědět, co je kde v naší zemi ještě „neobjeveného“ a rádi se na zajímavá a dosud málo navštěvovaná místa Čech, Moravy a Slezska vypravíte podívat, ale i pokud se jen zajímáte o krásná místa své vlasti a rádi čtete, bude časopis NaCestu pro vás ten pravý.

Na své si přijdou i učitelé vlastivědy, zeměpisu, dějepisu a přírodopisu pro aktualizaci výuky a jako zdroj podkladů pro práci žáků a studentů, organizátoři zájezdů a výletů po Česku, ale třeba i rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti znaly svoji vlast.

Desetkrát ročně vám časopis přináší novinky o přírodních, historických, technických i kulturních zajímavostech Čech, Moravy a Slezska, které v průvodcích nenajdete. Zároveň získáte potřebné informace, když se budete chtít za těmito zajímavostmi vydat – ať už pěšky, na kole, na běžkách či lodi, nebo dokonce i na vozíčku nebo s kočárkem. Tým téměř čtyřiceti regionalistů, pokrývající celou ČR, vás bude pravidelně informovat o tom nejzajímavějším a nejnovějším z míst, kde působí.

Bavit vás jistě bude oblíbená rubrika Toulky s Toulavou kamerou. Členy týmu časopisu je i „psavá“ část tvůrců televizního pořadu Toulavá kamera České televize. Články od nich, které vznikají souběžně s natáčením reportáží, najdete v každém čísle časopisu NaCestu.
 

Některé rubriky:

  • Toulky s Toulavou kamerou
  • Na cestu po…– v každém čísle sada rozsáhlejších článků z několika krajů ČR
  • Žhavé novinky – kratší články o nově dokončených či zpřístupněných naučných stezkách, expozicích, památkách, rozhlednách a dalších zajímavostech, které jste určitě ještě neviděli
  • Poznávací soutěž o dárky
  • Vychází 10 čísel ročně - První číslo ročníku vychází už před vánoci

 

Tým tvůrců NaCestu v čele s šéfredaktorkou Svatavou Pátkovou (zároveň tvůrkyní více než 350 reportáží pořadu Toulavá kamera ČT) od začátku vycházení každoročně získává prestižní ocenění za kvalitu vlastivědného publikování v soutěži PRIX NON PEREANT, pořádané Syndikátem novinářů a Pro Bohemia a zaštítěné Ministerstvem kultury ČR.

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Časopis pro aktivní turisty.

od 62,00

64,00

Objevujte zákoutí a krásy České republiky

od 48,33

59,00

Jedinečný časopis z Šumavy a jejích krásných lesů.

od 46,00

50,00