meetea

Pohodlně si vychutnáte vždy čerstvý čaj

Káva & čaj

meetea

Pohodlně si vychutnáte vždy čerstvý čaj

Káva & čaj

Prostřednictvím Meetea se s Vámi chceme podělit o výjimečné čaje. Špičkové čaje pěstované s láskou, pečlivě a zručně zpracované, nejraději čaje z rodinných farem, případně organických zahrad či starých stromů, pro které si osobně jezdíme anebo vybíráme u malých, spolehli

meetea – naše nabídka

Výjimečné čaje (3 druhy)
Každý měsíc obdržíte 3 vybrané čaje, které považujeme za výjimečné a zajímavé.
  • 3 druhy čaje balené po 15g
  • dopis s podrobným popisem čajů a jejich příběhem
  • návod na přípravu a zajímavosti ze světa čaje
  • Detailní popis

meetea

Prostřednictvím Meetea se s Vámi chceme podělit o výjimečné čaje. Špičkové čaje pěstované s láskou, pečlivě a zručně zpracované, nejraději čaje z rodinných farem, případně organických zahrad či starých stromů, pro které si osobně jezdíme anebo vybíráme u malých, spolehlivých dodavatelů. V době sběru čaje volíme vždy nové sklizně, jindy čerstvé nebo archivní čaje, které se hodí k pití v aktuálním měsíci.

Každý měsíc obdržíte 2 nebo 3 vybrané čaje, které považujeme za výjimečné a zajímavé.

Balíčky zasíláme pravidelně 1.-3. pracovní den v měsíci.
Doručení Českou poštou trvá do 3 pracovních dnů.

V balíčku najdete čaje balené po 15g, dopis s podrobným popisem čajů, jejich příběhem, návodem na přípravu a zajímavostmi ze světa čaje.

Od roku 2011 pravidelně, v době jarní sklizně, jezdíme do Číny a dovážíme špičkové čaje přímo od zdroje. Čaje se kupují přímo od farmáře a to pouze tam, kde je vidět jeho zahrada, způsob zpracování a hlavně jeho přístup k přírodě. Chuť, vůně a účinek čaje rozhodující, osobní sympatie jsou příjemný bonus.

Čajový svět je velký a nemůžete být všude - podobně, jako byste chtěli prozkoumat všechny vinice Evropy. V každé malé čajové oblasti nebo podoblasti se dají strávit týdny a sotva jí letmo ochutnáte. V každé je nespočet odrůd, dědin, farmářů, svahů jižních i severních. I tady se najdou odpovědní a zapálení milovníci čaje, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou. Díky nim se s Vámi můžeme podělit i o čaje z oblastí, do kterých se nedostanete osobně.