Týdeník o komerční komunikaci – marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích. Vedle zpráv o aktuálním dění v oboru přináší data, komentáře, podrobné analytické články a především oborový kontext. Charakteri

Marketing & Media – naše nabídka

Marketing & Media časopis
  • Týdeník o komerční komunikaci
  • Marketingu, kreativita, PR, reklama
  • Exkluzivní výzkumu
  • Detailní popis

Marketing & Media

Týdeník o komerční komunikaci – marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích. Vedle zpráv o aktuálním dění v oboru přináší data, komentáře, podrobné analytické články a především oborový kontext. Charakterizuje ho vysoká komunikativnost, maximální využití sociálních sítí a dalších moderních komunikačních platforem, mimořádná exkluzivita informací a informační náskok.

Titul je ve svém segmentu jasným lídrem trhu. Kolektiv zkušených redaktorů a spolupracovníků klade důraz na využívání exkluzivních výzkumů, výraznější práci s obrazovým materiálem a srozumitelné i kritické zpracování. Součástí časopisu jsou specificky zaměřené tematické suplementy z klíčových oborů marketingu, komerční komunikace, reklamy a médií.

Týdeník Marketing & Media každoročně pořádá konferenci Forum Media, největší konferenční akci ve svém oboru ve střední Evropě.