Lucky Alvin - oříškové krémy

Poctivé a krémové

Dobroty

Lucky Alvin - oříškové krémy

Poctivé a krémové

Dobroty

Poctivá česká a s láskou vyrobená oříšková másla Lucky Alvin. 

Poznejte i vy pravé nadšení od první lžičky, kterou ochutnáte. Másla jsou bez palmového oleje, přidaného cukru nebo dochucovadel. Prioritou je čistá potravina prospěšná tělu a šetrná k přírodě. Proto jsou všechny tyto dobroty balené ve skle a vyráběné z nejlepších ořechů a belgické čokolády. Másla jsou vhodná pro vegetariány. 

Připravte...

Lucky Alvin - oříškové krémy – naše nabídka

Lucky Alvin - oříškové krémy
Skvělá oříšková másla s belgickou čokoládou.
  • 1 x 200 g Mandlový krém s mléčnou čokoládou bez přidaného cukru
  • 1 x 330 g Arašídový krém s hořkou čokoládou bez přidaného cukru
  • 1 x vzorek na ochutnání jako překvapení
  • Detailní popis

Lucky Alvin - oříškové krémy

Poctivá česká a s láskou vyrobená oříšková másla Lucky Alvin

Poznejte i vy pravé nadšení od první lžičky, kterou ochutnáte. Másla jsou bez palmového oleje, přidaného cukru nebo dochucovadel. Prioritou je čistá potravina prospěšná tělu a šetrná k přírodě. Proto jsou všechny tyto dobroty balené ve skle a vyráběné z nejlepších ořechů a belgické čokolády. Másla jsou vhodná pro vegetariány

Připravte se na skleničky plné lahodné krémové dobroty, která vám bude chutnat a tělu dodávat energii i prospěšné látky.
 

Balíček obsahuje:

1x Mandlový krém s mléčnou čokoládou bez přidaného cukru 200g - Nejkvalitnější kalifornské mandle pražené horkým vzduchem doplněné mléčnou belgickou čokoládou bez zbytečného přidaného cukru a oleje. Vaše nová závislost, která prospěje tělu i nervům.
1x Arašídový krém s hořkou čokoládou bez přidaného cukru 330 g - Arašídy z Argentiny a pravá belgická hořká čokoláda bez přidaného cukru. Blahodárná lahoda se skvělými energetickými hodnotami.
1x vzorek na ochutnání jako překvapení