Kartáčkomat

Nekonečný kartáček

Péče o tělo | Osobní hygiena

Kartáčkomat

Kartáčkomat

Nekonečný kartáček

Péče o tělo | Osobní hygiena

Přinášíme to nejlepší pro vaše zuby – Kartáčkomat. Jediný svého druhu, úplně první v České republice.

Unikátní předplatné, které se postará o pravidelnou péči o vaše zuby. Základem takové péče je kvalitní zubní kartáček. Tak akorát měkký, s hustými...

nelze objednat
 • Detailní popis

Kartáčkomat

Přinášíme to nejlepší pro vaše zuby – Kartáčkomat. Jediný svého druhu, úplně první v České republice.

Unikátní předplatné, které se postará o pravidelnou péči o vaše zuby. Základem takové péče je kvalitní zubní kartáček. Tak akorát měkký, s hustými rovnými štětinami, příjemného tvaru, se správným sklonem hlavice a samozřejmě i vaší oblíbené barvy - protože čištění zubů nás musí těšit.

Proč jsme pro vás vymysleli Kartáčkomat?

Abyste takový vysněný kartáček měli vždy po ruce, ve správný čas a na správném místě. A hlavně, abyste nezapomínali na jeho výměnu!

V čem je výhoda Kartáčkomatu? 

 • Už nemusíte pro kartáček do drogerie a lámat si hlavu, který je ten nejlepší, nejšetrnější, nejvýhodnější. Může se i stát, že váš oblíbený mít nebudou a vy budete muset vybrat jiný, na který nejsou vaše dásně zvyklé, nebude vám vyhovovat, nebude mít tu správnou barvu a den najednou bude zkrátka na nic.
 • Nemusíte si lámat hlavu s výběrem toho nejlepšího.To jsme již udělali za vás. Zvolili jsme prémiovou řadu kvalitního českého kartáčku SPOKAR, který byl navržený na základě doporučení nejlepších stomatologů. I designově je naprosto jedinečný, navržený designérem Mgr. Petrem Novague. Za design kartáčku SPOKAR získal několik mezinárodních ocenění.
 • Každý měsíc vám Kartáčkomat doručí nový kartáček. Pečlivě zabalený až do vaší schránky. Stačí jen rozbalit a vyměnit ho za váš starý. Díky tomu si svůj starý kartáček nikdy nezapomenete vyměnit. Ten nový na vás zkrátka bude čekat vždy v tu pravou chvíli.

Jak to tedy funguje?

 • Vyberte si tvrdost zubního kartáčku, která vyhovuje vašim dásním. Na výběr máte ze tří tvrdostí – Sof, SuperSoft a Ultrasoft. Spokar nabízí vysokou hustotu štětin i jejich extrémní kvalitu.
 • Zvolte si počet kusů kartáčků, podle toho, kolik máte členů domácnosti. Předplatit si můžete jen jeden kartáček sami pro sebe, nebo klidně pro celou rodinu. Objednat můžete až 6 kusů od jedné tvrdosti. Pokud potřebujete kartáčky více tvrdostí najednou, doporučujeme udělat více objednávek (na každou tvrdost zvlášť).
 • Zvolte si barvy, abyste si kartáčky nepletli. Výběr máme veliký. Každý si jistě najde svou oblíbenou kombinaci, aby ho čistění zubů skutečně těšilo.
 • Vyberte délku předplatného, po jakou dobu budete kartáček dostávat do své schránky. My doporučeujeme 1 rok, protože tak je cena za kartáčky nejvýhodnější. Po této době vás bude Kartáčkomat sám kontaktovat s výhodnou nabídkou na pokračování.
 • Vyplňte adresu, kam si přejete kartáček dostávat. Buď tu svou, nebo klidně někoho, komu chcete dát Kartáčkomat jako dárek. Každý ocení užitečný dárek, z kterého se může těšit klidně celý rok.
 • Zadejte, kdy má dorazit váš první kartáček
 • Poté zbývá už jen zaplatit a těšit se na pravidelné doručování kartáčku i krásný bělostný úsměv.
 • Váš kartáček najdete vždy včas v poštovní schránce.
   

Proč vám bude Kartáčkomat doručovat kartáčky jednou za měsíc?

Správně zvolený a pravidelně měněný zubní kartáček hraje v péči o naše zuby velmi důležitou roli, stejně jako správná technika a pravidelnost čistění.
Opotřebovaný zubní kartáček ztrácí velmi rychle svou účinnost. Místo aby sloužil, může škodit. Štětiny již nemají správný sklon k hlavici kartáčku a vyvíjí nepřiměřený tlak. Odstraňování zubního plaku poté není tak účinné, jak bychom očekávali.

Věděli jste, že v kartáčku, který je používaný déle než jeden měsíc se mnohem rychleji množí bakterie, které mohou mít negativní vliv na vaše zdraví? Ty následně narušují zubní tkáň a vedou ke vzniku zubního kamene.

Podle průzkumu společnosti Median, s.r.o. si téměř 65% obyvatel mění kartáček nedostatečně. Necelých 35% lidí si kartáček mění tak, jak by se mělo.  Pojďme se s Kartáčkomatem zařadit do té druhé, šťastnější skupiny.