Erebos Mix

Čistě přírodní energetický nápoj

Nápoje | Limonády

Erebos Mix

Erebos Mix

Čistě přírodní energetický nápoj

Nápoje | Limonády

Chutné a účinné nealkoholické energetické nápoje Erebos, čerpají svou sílu z čisté přirody. 

Erebos je unikátní přírodní nápoj, který si hned po prvním doušku zamilujete. Obsahuje kombinaci 19 bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus...

Erebos Mix – naše nabídka

Erebos Mix
Erebos Mix
Jedinečný energetický nápoj s čistě přírodním složením a skvělou chutí.
  • Celkem 30 x 330 ml energetických nápojů
  • 20 x Erebos Original, 8 x Erebos Bitter, 2 x Erebos Dry
  • Výluh bylin a koření, s vysokým obsahem přírodního kofeinu a vitamínu C.
  • Detailní popis

Erebos Mix

Chutné a účinné nealkoholické energetické nápoje Erebos, čerpají svou sílu z čisté přirody. 

Erebos je unikátní přírodní nápoj, který si hned po prvním doušku zamilujete. Obsahuje kombinaci 19 bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají. 

Kdy po takovém nápoji sáhnout? Když se cítíte unavení, potřebujete “nakopnout” nebo jen dostane chuť na něco originálního a osvěžujícího. Dostane se vám správného restartu, vyváženého komplexu vitamínů a minerálů a dalších tělu prospěšných látek. Radovat se můžete nejen z přívalu nové energie, ale především z čistě přírodního složení bez chemie a konzervantů nebo přidaných extraktů.

Jaké druhy bylin nápoj ukrývá? Ženšen pravý, Guaranu, Ginko bilobu, Zázvor lékařský, Yerbu Mate, Rhodiolu rosea, Kurkumu, Kotvičník zemní, Kolu pravou a další přírodní poklady.
 

Co bude obsahem balíčku?

  • 30 x 330 ml skvělých energetických nápojů
  • 3 různé příchutě (20 x 330 ml Erebos Original, 8 x 330 ml Erebos Bitter, 2 x330 ml Erebos Dry)
  • Doporučenné denní dávkování - 1 láhev, 330 ml
  • Nevhodné pro děti do 15 let a těhotné a kojící ženy

 

Vyzkoušejte předplatné - každý měsíc tak obdržíte zásobu skvělých energetických nápojů a nebudete muset dělat objednávku stále dokola.


Druhy nápojů:

Erebos Original
Nealkoholický nesycený nápoj s vysokým obsahem přírodního kofeinu a vitamínu C. Má příjemnou chuť medu a silné povzbuzující účinky.
Složení: voda, výluh z bylin (voda, směs 19 bylin a koření EREBOS), třtinový cukr, med, antioxidant: kyselina citrónová, vitamín C, himalájská sůl. Energie: 123kJ/29 kcal na 100 ml.

Erebos Bitter
Nealkoholický nesycený nápoj s vysokým obsahem přírodního kofeinu a vitamínu C. Harmonizuje tělo i mysl. Speciální odrůda chmele dodává osvěžující chuť.
Složení: voda, výluh z bylin (voda, směs 19 bylin a koření EREBOS), třtinový cukr, chmel, antioxidant: kyselina citrónová, vitamín C, himalájská sůl. Energie: 127kJ/30 kcal na 100 ml.

Erebos Dry
Nealkoholický nesycený nápoj s vysokým obsahem přírodního kofeinu a vitamínu C. Žádné kalorie navíc. Neobsahuje cukr ani umělá sladidla, pouze extrakt ze stévie.
Složení: voda, výluh z bylin (voda, směs 19 bylin a koření EREBOS), antioxidant: kyselina citrónová, vitamín C, himalájská sůl, sladidlo: steviol-glykosidy. Energie: 0 kJ/0 kcal (na 100ml).


 

Mohlo by vás také zajímat

Kvašený ovocný nealkoholický nápoj s dávkou citronů a charakteristickou bublinkou.

od 28,67

36,00

Pravidelné dodání poctivých českých limonád několika chutí a nejvyšší kvality.

od 29,72

35,00

Nealkoholická jemně šumivá osvěžující limonáda z kombuchy.

od 641,67

690,00