DEN A NOC

ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY

Péče o tělo

DEN A NOC

DEN A NOC

ČESKÉ KRÉMY S BIOAKTIVNÍMI ENZYMY

Péče o tělo

Přípravky Vermione jsou unikátní české krémy s bioaktivních enzymy.  Mají ojedinělou recepturu, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal a díky tomu umí řešit široké spektrum kožních problémů. 

Patentovaná...

DEN A NOC – naše nabídka

DEN A NOC
DEN A NOC
Kvalitní denní péče o pleť pro ženy i muže.
 • Krémy Vermione Alfa 50ml + Vermione Beta 50 ml
 • Dostatečná hydratace pleti a redukce vrásek
 • Kvalitní noční výživa
 • Detailní popis

DEN A NOC

Přípravky Vermione jsou unikátní české krémy s bioaktivních enzymy.  Mají ojedinělou recepturu, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal a díky tomu umí řešit široké spektrum kožních problémů

Patentovaná receptura vznikla v hlavách českých vědců, kteří prokázali účinnost enzymů na lidskou pokožku. Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou tkání se aktivují. Proces enzymů je známý pro vytlačování poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku působení enzymů. Dále dodávají potřebné vitamíny a posilují imunitu pokožky

Technologie výroby přípravků Vermione je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které si zachovávají svou stabilitu a mají velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.

Oblíbená kombinace krémů pro každodenní péči o Vaši pleť.

 • Vermione Beta + Vermione Alfa

  Hydratační Alfa je vhodná jako denní krém a Vermione Beta jako promašťující krém na noc.
  Krém Alfa napomáhá k redukci vrásek, červených žilek a pigmentových skvrn. Díky jeho konzistenci je vhodný i pod make-up.
   

 

Mohlo by vás také zajímat

České krémy pro rychlé a dlouhotrvající zlepšení pokožky s bércovými vředy.

od 710,00

1 430,00

Krémy pro efektivní léčbu lupénky.

od 690,00

999,00