Caffka Spirit

Lahodný kávový likér

Alkohol | Destiláty

Caffka Spirit

Lahodný kávový likér

Alkohol | Destiláty

Představujeme vám pražskou pražírnu Caffka, která je proslulá svou poctivou výběrovou kávou.

Už od roku 2009 se učí, školí a trénují, aby vám mohli nabídnout to nejlepší pražení. Jezdí po světě a hledají, zkouší různé druhy káv. Caffka si vždy zakládá na transparentním obchodu s farmáři i s koncovými zákazníky. Je samozřejmostí znát konkrétního farmáře, rodinu, družstvo nebo závod, kteří...

Caffka Spirit – naše nabídka

Caffka Spirit
Zpříjemněte si odpoledne lahodným kávovým likérem z poctivé výběrové kávy.
  • Složení: brazilská káva, třtinový cukr, melasa, obilný alkohol
  • Alk. 14,5 % Vol
  • Nejlépe chutná s ledem a kapkou poctivé smetany
  • Detailní popis

Caffka Spirit

Představujeme vám pražskou pražírnu Caffka, která je proslulá svou poctivou výběrovou kávou.

Už od roku 2009 se učí, školí a trénují, aby vám mohli nabídnout to nejlepší pražení. Jezdí po světě a hledají, zkouší různé druhy káv. Caffka si vždy zakládá na transparentním obchodu s farmáři i s koncovými zákazníky. Je samozřejmostí znát konkrétního farmáře, rodinu, družstvo nebo závod, kteří kávu vypěstovali a zpracovali. Proto také najdete na většině etiket fotografii farmáře, který je s kávou spojen. 

Obchod s kávou probíhá ve formě direct trade a farma dostane za kávu adekvátně zaplaceno. Prioritou při výběru kávy je její nepochybná kvalita, kterou ucítíte v každém šálku.

Vedle skvělých pražených káv přináší pražírna i vynikající alkoholický kávový likér vlastní výroby.

Kávový likér Caffka Spirit

Likér je lahodný alkoholický nápoj, který když se pije s rozumem, navodí pocit dobré pohody. Má unikátní čisté složení z nejkvalitnějších ingrediencí.

Složení: za studena extrahovaná brazilská káva ( plná čokoládových a oříškových tónů), BIO třtinový cukr (přináší chuť karamelu), melasa (podtrhuje texturu), kvalitní obilný alkohol.

Nejlépe chutná s ledem nebo s kapkou smetany. 
Alk. 14,5 % Vol