Box produktů z Bílých Karpat

To dobré je uvnitř

Dobroty

Box produktů z Bílých Karpat

Box produktů z Bílých Karpat

To dobré je uvnitř

Dobroty

Rádi bychom vám představili malou rodinnou firmu Koldokol z Bílých Karpat, která se zabývá výrobou zdravých BIO potravin. 

V jejich podnikatelských začátcích, při snaze zužitkovat domácí úrodu a zkusit vyrobit originální “zdravější” džem,...

Box produktů z Bílých Karpat – naše nabídka

Box produktů z Bílých Karpat
Box produktů z Bílých Karpat
Kvalitní a zdravé BIO produkty z rodinné firmy Koldokol.
  • 8 - 12 produktů
  • Nápoje, sirupy, džemy, marmelády, pochutiny a malé překvapení
  • Vše v BIO kvalitě z lokálních surovin
  • Detailní popis

Box produktů z Bílých Karpat

Rádi bychom vám představili malou rodinnou firmu Koldokol z Bílých Karpat, která se zabývá výrobou zdravých BIO potravin

V jejich podnikatelských začátcích, při snaze zužitkovat domácí úrodu a zkusit vyrobit originální “zdravější” džem, vznikla Bioláda. Je doslazená pouze jablečným koncentrátem a zahuštěná výtažky z mořských řas. Pak přicházely další skvělé nápady a rozšíření BIO sortimentu. Například sirupy nebo ledové čaje bez přidaného cukru. Všechny tyto dobroty si nyní můžete dopřát. Vyzkoušejte box plný BIO dobrot domácí poctivé výroby z lokálních surovin.
 

Na co se můžete každé dva měsíce těšit?

  • 8 - 12 produktů (nápoje, sirupy, džemy, marmelády, pochutiny a i malé překvapení)
  • Vše v nejvyšší možné BIO kvalitě, domácí výroby z lokálních surovin
     


Příklady zasílaných potravin:

ZEN nápoje - výhradně z prvotřídních opravdových surovin. Vznikají louhováním kvalitních listů zeleného čaje nebo roiboosu, konopí, čerstvého kořene zázvoru. Jsou používány 100% ovocné šťávy. Nápoje jsou doslazené jablečnou šťávou. Z příchutí uvedeme například Maté a citron, Malina, Arónie, Šípek, Rakytník a další.

Limonády ČARO - jsou ručně vyrobeny z čistě přírodních surovin, jemně sycené, šetrně pasterované, bez konzervantů, aromat a umělých sladidel. Černý rybíz, Rakytník, Maté s mangem, Jablko, Citron.

Sirupy Koldokol - slazené pouze ovocem - koncentrovanou jablečnou šťávou. Jsou používány “opravdové” suroviny - louhované konopí, zázvor, 100% ovocné šťávy. Bez konzervantů a barviv.

Bioláda® - delikátní pochoutka vyrobená podle originální rodinné receptury. Bio džem s 98% podílem ovocné složky. Sladí se pouze ovocem. Těší se na vás Hruška, Meruňka, Muchovník, Arónie a další příchutě.

Dětské ovocné pomazánky - 100% podíl ovocné složky a chuť vyladěná pro děti. Používaný je pouze cukr přirozeně obsažený v ovoci. Hladká konzistence je vhodná pro mazání na chleba, palačinky, k dochucení jogurtu nebo kaše. Při přípravě pomazánka neprochází varem a na zahuštění je používaný pektin. Děti jistě potěší Jahůdka, Borůvčík nebo Šípák a rakytníci.

Chutney omáčky - jsou ručně vyrobené omáčky k dochucení pokrmů. Příchutě - Hruška, Chilly, Meruňka nebo Švestka.


 


 

Mohlo by vás také zajímat

Pravidelná zásilka skvělých potravinových produktů a novinek, které čekají až je otestujete.

od 259,00

350,00

Sladké předplatné pro všechny milovníky čokolády.

od 399,00

449,00